Yardım(S.S.S)

Aldığınız Scriptleriniz Domaine Göre Lisanslandığından Teslimat Ertesi Gündür.

Scriptimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığı yapıyoruz. Sıfırdan size özel bir tema ya da modül için lütfen satis@siteevi.com adresine mail atınız.

Scriptlerimizi satın alan her müşterimize 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek@siteevi.com adresine gönderebilirsiniz. Kayıtlı email adresinden atılmayan mailler dikkate alınmayacaktır. İş yoğunluğu ve attığınız mailin içeriğine göre siteal.com 72 saat içinde destek maillerine cevap verecektir.

Scriptlerimizi dilerseniz bizden hosting hizmeti alarak, dilerseniz farklı bir hosting hesabında barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Olmayan hostingler için de firmaya talep oluşturursanız aynı gün içinde kuracaklardır.

Scriptlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir kere ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Aylık yıllık herhangi bir ödeme bulunmamaktadır.

Scriptlerimiz domaine lisanslı olup, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte verilen adrese lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.